همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار

صدمین سالگرد تاسیس حزب کمونیست چین

2021-07-01

1

شاخه حزب Goalong Liquor Group در آخرین روز از صدمین سالگرد تأسیس حزب تأسیس شد ، سفر جدیدی از قرن دوم آغاز می شود امروز یک روز بسیار مهم و مهم در تاریخ حزب کمونیست چین است و ملت چین این یک لحظه عالی تاریخی پر از افتخار و افتخار است. صدمین سالگرد تاسیس حزب کمونیست چین است. ساعت 100 صبح ، مراسم باشکوهی از گرما و جوانی به طور رسمی در میدان تیان آن من برگزار شد.  

2 

همه اعضای ستاد گروه مشروبات الکلی Goalong آواز "بدون حزب کمونیست بدون چین جدید" را سرودند. کل کارمندان مراسم بزرگ را با هم تماشا کردند و سخنان مهم دبیرکل شی جین پینگ در کنفرانس صدمین سالگرد حزب کمونیست چین را با دقت گوش دادند.   

3

نگاهی گذرا به سیر شکوهمندانه مبارزات صد ساله حزب کمونیست چین: ملت چین ملتی بزرگ در جهان است ، بیش از 5,000 سال سابقه تمدن طولانی دارد و در پیشرفت انسانها کمکهای غیر قابل حذف کرده است. تمدن پس از جنگ تریاک در سال 1840 ، چین به تدریج به یک جامعه نیمه استعماری و نیمه فئودالی تبدیل شد. کشور تحقیر شد ، مردم رنج بردند و تمدن پوشیده از خاک شد. ملت چین دچار بلایای بی سابقه ای شد. از آن زمان ، تحقق بخشیدن به جوان سازی بزرگ ملت چین به بزرگترین آرزوی مردم چین و ملت چین تبدیل شده است.

4  

در 100 سال گذشته ، حزب کمونیست چین پاسخی عالی به مردم و تاریخ داده است. اکنون ، حزب کمونیست چین متحد شده و مردم چین را به راه جدیدی برای تحقق هدف دوم صد ساله سوق داده است.  

5 

با گوش دادن به سخنرانی مهم دبیر کل شی جین پینگ ، هر یک از اعضای حزب ، عضو آزمایشی حزب و فعال گروه Goalong Liquor Group تشویق خود را ابراز کردند و با قاطعیت پاسخ خود را به درخواست دبیر کل شی جین پینگ ، برای در نظر داشتن ماموریت اصلی ، تقویت ایده های خود و اعتقادات ، برای انجام هدف خدمت به مردم از صمیم قلب و از صمیم قلب ، برای تظاهرات مثال زدنی از اعضای حزب ، و پیشبرد روحیه حزب سازی بزرگ. تاریخ را به عنوان یک آینه در نظر بگیرید ، آینده را خلق کنید و به مشارکت بزرگ خود در هدف مهم جوان سازی ملت چین ، جستجوی خوشبختی برای مردم و ساختن آینده ای روشن از سوسیالیسم با ویژگی های چینی ادامه دهید.   

6