همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار

تماشای فیلم ذهن اصلی را به یاد می آورد ، در زمان مناسب جلو بروید

ژانویه 01 7070

زمان باد و باران ، سالها کوه و رودخانه ، گوشه چشمک ، همه خاطرات عمیق ما از سالهای پر حادثه هستند. در 9 اکتبر 2021 ، همه کارکنان Gaolang Liquor در "نبرد در دریاچه Changjin" با هم یاد قرمز را دنبال می کنند! 

طولانی

به مشکلات غیرقابل حل اعتقاد نداشته باشید ; باور نکنید دشمنی وجود دارد که نمی توان او را شکست داد in به کارهای غیرممکن اعتقاد نداشته باشید. این نبرد دریاچه چوسین بزرگترین احساس را برای ما به ارمغان آورد.

津 湖 2

نبرد دریاچه چوسین پس زمینه فیلم است که داستان نیروهای ارتش داوطلب چینی و نیروهای آمریکایی 1950 در دریاچه چوسین کره را نشان می دهد ، داوطلبان 9 نفره مردم چین در محیط بسیار سخت ، ایستاده و می کشند ، بیش از یک لشکر محوطه اطراف دریاچه چانجین ، تعداد بدن بیش از 13000 نفر ، معکوس شدن میدان نبرد ، داستان تاثیرگذار سهم بزرگ در پیروزی نبرد جانجین-هو ، روح انقلابی داوطلبانی را که از دستورات اطاعت کردند و در برابر مرگ محکم ایستادند ، ستایش می کند.

津 湖 3

در طول 176 دقیقه تماشای فیلم ، همه ما قلب و روح خود را در داستان گذاشتیم و تصاویر داوطلبان چینی ایستاده و با شجاعت با دشمن در محیط فوق العاده سخت می جنگند و اشک را در چشمان ما جاری می کند.

津 湖 5

همه کارکنان Gaolang Liquor 《نبرد در دریاچه Changjin را تماشا کردند

با هم ، که تأثیر مثبتی بر کار و زندگی آینده آنها داشت. توسعه گروه مانند صعود است ، اگر پیشرفت نکنید ، عقب نشینی خواهید کرد. این یک سفر بی پایان است و تنها با پیشروی مداوم ، صعود به قله ها و فراتر رفتن از اهداف می توانید از زیبایی قله لذت ببرید. ما آرمان اصلی را فراموش نمی کنیم ، به مبارزه ادامه می دهیم.

دیوار بزرگ

مشروب Goalong ، مشهور در سراسر جهان!