همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار

چه نوع نوشیدنی وقتی با ویسکی مخلوط شود طعم خوبی دارد؟

2022-01-07

بسیاری از مردم دوست دارند در مهمانی ها کوکتل بخورند، اما مهمانی های خانگی فکر می کنند چیزهای زیادی برای تهیه کوکتل وجود دارد. در واقع، تعویض چند نوشیدنی در ویسکی بسیار عالی است. معمولاً چه نوع نوشیدنی هایی را دوست دارید اضافه کنید؟

ویسکی مخلوط با نوشیدنی ها می تواند نوع با طراوت تری را انتخاب کند، مانند ویسکی گوالانگ تک مالت، که بوی غنی از گندم و شهد، در دهان معطر، طعمی ظریف، غنی و شیرین و مناسب برای نوشیدن دختران دارد. استفاده از این برای تبادل نوشیدنی یک گزینه نسبتاً اشتباه است.

ویسکی گوالانگ تک مالت +کک

ویسکی + کوکاکولا

در واقع افزودن نوشابه های گازدار به ویسکی بسیار رایج است و کوکاکولا یک انتخاب محبوب است. چند تکه یخ را به یک لیوان اضافه کنید، یک سوم ویسکی گوالانگ تک مالت و دو سوم یک کوکاکولا را در آن بریزید و خوب هم بزنید تا نوشیدنی بسیار با طراوت و روحیه ای داشته باشید.

ویسکی یک مالت گوالانگ + چای سبز و چای سیاه

ویسکی + چای سبز/سیاه

اگر آمریکایی ها به ویسکی + کولا علاقه دارند، پس بسیاری از چینی ها بیشتر به ویسکی + چای سبز علاقه دارند و در سال های اخیر و به تدریج روش نوشیدن را با ویسکی تک مالت Goalong و چای سیاه سرد یا چای سبز سرد به نسبت مخلوط 1:8، شیرینی چای سیاه سرد یا چای سبز سرد می تواند ویسکی را قوی کند، به علاوه طعم چای بسیار منحصر به فرد است، افرادی که نوشیدنی خوبی ندارند می توانند این روش نوشیدن را امتحان کنند.

ویسکی یک مالت گوالانگ + قهوه

ویسکی + قهوه

ویسکی برای قهوه یک نوشیدنی محبوب در اروپا است. به دلیل هوای سرد در بسیاری از نقاط اروپا، مخلوط کردن ویسکی با قهوه می تواند گرم و طراوت باشد. الکل همچنین به قهوه طعم تندتری می دهد. 150 میلی‌لیتر قهوه را با 30 میلی‌لیتر ویسکی مالت تک Goalong و کمی خامه مخلوط کنید تا یک نوشیدنی قهوه بسیار خلاقانه دریافت کنید.

ویسکی یک مالت گوالنگ + شیر نارگیل

ویسکی + شیر نارگیل

این بسیار است منفور راه نوشیدن، گالونگ مالت تک و شیر نارگیل مخلوط نسبت 1:3، از رنگ بالا دیگر نمی توانید خالص در ویسکی را ببینید، اما نوشیدن، حس الکل ویسکی می تواند شیرینی شیر نارگیل خود را خنثی کند، طعم بسیاری از طراوت، و با کمی شیرینی، احساس میلک شیک آجیلی، طعم نارگیل نیز تازه تر به نظر می رسد.

شما باید بدانید که چه نوع نوشیدنی ویسکی طعم خوبی دارد، توصیه دوستانه: تمام موارد فوق، طعم بهتری با یخ دارد. اگر قرار نیست ترکیب ویسکی و نوشیدنی را امتحان کنید، اضافه کردن مقداری یخ یا آب خالص نیز بسیار خوش طعم است.